Partneri Obrtničke komore Istarske županije

Obrtnička komora Istarske županije svojim članovima omogućava povoljnije korištenje usluga i kupnju proizvoda, sklapanjem sporazuma s uglednim i kvalitetnima partnerima. U nastavku se nalazi pregled partnera i povoljnosti na koje se odnose potpisani sporazumi. Jedini uvjet za korištenje popusta je redovito podmirivanje komorskog doprinosa.

O projektu HOK ZNA i pogodnostima koje mogu ostvariti svi članovi Hrvatske obrtničke komore, više možete saznati na stranicama HOK ZNA.

Partneri su upisani abacednim redom.

Glam Style Studio

Glam Style studio j.d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovnom i javnom komunikacijom, kao i različitim edukacijama s područja javnih istupa, manekenstva, samoobrane.

Sporazumom s Obrtničkomo komorom Istarske županije, Glam Style studio obrtnicima nudi održavanje radionica:

• Upravljanje osobnim imidžem,
  • Komunikacijske vještine (verbalna i neverbalna komunikscija),
  • Javni nastup i
  • Protokolarne aktivnosti.

Obrtnici mogu koristiti popust od 50% na redovite cijene radionica. Trajanje pojedine radionice je 2 sata i trideset minuta.

Gledis Šprah, direktorica

gledis(at)glamstylestudio.hr

telefoni: 052/225-578, 091/251-60-26

Istarska kreditna banka d.d. Umag

Istarska kreditna banka d.d. Umag (IKB) već dugi niz godina nudi posebne financijske instrumente za obrtnike - članove Obrtničke komore Istarske županije.

Članovima Komore, na temelju potpisanog sporazuma, dostupni su:

• kratkoročni krediti za obrtna sredstva,
  • kratkoročni krediti za pripremu turističke sezone,
  • dugoročni krediti za trajna obrtna sredstva,
  • dugoročni krediti za nabavu opreme ili pojedinih dijelova opreme,
  • dugoročni krediti za kupnju, izgradnju, uređenje ili proširenje gospodarskih i/ili poslovnih objekata.

Mogu se dobiti krediti s valunom klauzulom ili bez nje. Rok otplate kratkoročnih kredita je do 12 mjeseci, a dugoročnih do 12 godina, uz poček do dvije godine.

Sve informacije možete dobiti u poslovnicama IKB-a.

Odvetniška pisarna Cek d.o.o.

Odvetniška pisarna Cek (Odvjetnički ured Cek) iz Kopra, članovima Obrtničke komore Istarske županije nudi usluge savjetovanja i savjeta vezano za njihovo poslovanje u Republici Sloveniji.

Pisarna će besplatno davati sljedeće usluge:

• pregled dokumentacije i davanje usmenih pravnih mišljenja,
  • davanje kratkih pravnih savjeta putem elektroničke pošte.

Za ostale odvjetničke usluge, članovi Komore mogu koristiti popust od 10%.

Kontakt podaci:

Odvetniška pisarna Cek d.o.o., vl. Igor Cek

Pristaniška ulica 12, 6000 Koper - Capodistria (Slovenija)

telefon: 00386/59/333-900

e-mail: igor.cek(at)odvetnik-cek.si

Očekuje se skoro proširenje sporazuma na područje cijele Hrvatske, uključenjem Odvetniške pisarne Cek u projekt Hrvatske obrtničke komore HOKzna.

Politehnika Pula - Visoka tehnička škola s pravom javnosti

Politehnika Pula - Visoka politehnička škola s pravom javnosti je visokoškolska ustanova koja izvodi preddiplomske i specijalističke studije.

Preddiplomski studij politehnike (180 CTS bodova) mogu upisati osobe sa završenom srednjom trogodišnjom ili četverogodišnjom) školom.

Nakon toga, moguće je upisati specijalizirani diplomski stručni studij "Kreativni menadžment u procesima" u trajanju od 2 godine (120 ECTS bodova).

U sklopu suradnje s Obrtničkom komorom Istarske županije, Politehnika omogućava članovima Komore 8% popusta na iznos školarine, a za žene - obrtnice dodatnih 2% popusta. S obzirom na potpisivanje sporazuma s Hrvatskom obrtničkom komorom, očekujemo priključivanje Politehnike Pula projektu HOK zna, nakon čega će popusti biti dostupni svim hrvatskim obrtnicima.

Više informacija o Politehnici možete saznati ovdje.

Kontakt:

dr. sc. Alida Perkov

e-mail: perkov.politehnika(at)gmail.com

telefon: 052/381-412

Proenergy d.o.o.

Proenergy d.o.o. tvrtka je koja se bavi proizvodnjom i distribucijom energenata. Sporazum s Obrtničkom komorom Istarske županije omogućava članovima Komore uštede u korištenju električne energije. Informacije o mogućim uštedama, kao i sve ostale informacije možete dobiti na sljedećem mjestu:

Ines Glivarec, voditelj ključnih kupaca

opskrba(at)proenergy.hr

telefon 01/7638-62-20

Veneto banka d.d.

Na temelju sporazuma Veneto banke d.d. i Obrtničke komore Istarske županije, članovima Komore dostupni su različite vrste kredita, posebno prilagođene djelatnostima:

• kratkoročni krediti za turističku djelatnost (financiranje sezonskog zapošljavanja, kratkoročnih obveza, pripreme sezone, obrtnih sredstava);
  • dugoročni krediti za turističku djelatnost (kupnja, izžgradnja, adaptacija objekta, refinanciranje);
  • kratkoročni krediti za ribarsku djelatnost (obrtna sredstva);
  • kratkoročni krediti za ugostiteljsku djelatnost (financiranje sezonskog zapošljavanja, kratkoročnih obveza, pripreme sezone, obrtnih sredstava);
  • kratkoročni krediti za mlade obrtnike (financiranje sezonskog zapošljavanja, kratkoročnih obveza, pripreme sezone, obrtnih sredstava);
  • dugoročni krediti za male obrtnike (investicije).

Dodatne informacije moguće je dobiti u poslovnicama Banke:

Pula ? Slavica Perišić Rojnić, 052/380-167, 099/210-81-19, slavica.persic.rojnic(at)venetobanka.hr

Poreč ? Tatjana Rinaldis, 091/910-03-17

Uskoro očekujemo i uključenje Veneto banke u projekt HOK ZNA.